Prírodná kozmetika z konope pre krásnu a zdravú pokožku
Inzercia
Inzercia

Prírodná kozmetika z konope pre krásnu a zdravú pokožku

Biokozmetika vám ponúka široké spektrum produktov, ktoré môžu byť riešením nielen bežnej starostlivosti o pleť, ale aj viacerých kožných ochorení.

Naša koža je už od útleho detstva v bezprostrednom kontakte s mnohými chemickými látkami, ktoré sú obsiahnuté v kozmetike. Ich agresivita je často skrytá, a preto si sami často nedokážeme uvedomiť, že konkrétny kožný problém môže tkvieť práve v prostriedkoch používaných na pleť. Práve preto je na mieste porozmýšľať o nahradení chemickej kozmetiky kvalitnou prírodnou, ktorá je pre naše telo oveľa prirodzenejšia. Okrem svojho pôvodného cieľa, teda čistenia, nám navyše poskytne aj mnohé liečivé látky, ktoré zabezpečia zdravý a atraktívny vzhľad našej pleti.

Účinnosť prírodnej kozmetiky sa rokmi nemení

Prírodná kozmetika je vyrobená najmä z liečivých bylín, ktorých silu poznali aj naši predkovia. Tieto rastliny boli ich jediným prostriedkom na liečenie chorôb, pričom ich účinnosť sa zachovala v nezmenenom stave až do dnes. To sa však nedá povedať o oveľa mladších chemických zlúčeninách, na ktoré si naše telo postupne vybuduje rezistenciu, v tom horšom prípade môžu byť preňho toxické.

Zázračné konope pre širokú škálu kožných problémov

Ak ste sa rozhodli, že už viac nebudete riskovať a starostlivosť o svoju kožu zveríte do rúk čisto prírodných zdrojov, biokozmetika vám ponúka široké spektrum produktov, ktoré môžu byť riešením nielen bežnej starostlivosti o pleť, ale aj viacerých kožných ochorení. Za zmienku stojí najmä kozmetika, ktorá je obohatená o výťažky z rastlín konope. Aj keď je táto rastlina mnohými zatracovaná, z hľadiska medicíny má konopný olej mnohé významné účinky. Konopná kozmetika utlmuje zápaly kože, zabraňuje vzniku rozšírených pórov, premasteniu pleti, zabezpečí adekvátnu hydratáciu a elimináciu prejavov starnutia. Vytvorí ochranu pred pôsobením UV žiarenia a je vhodná aj pre ľudí, ktorí trpia alergiou na chlad. Jej používaním bude vaša koža pevná, pružná a plná vitality, ktorú si na vás určite všimnú aj ľudia vo vašom okolí.

V sortimente konopnej kozmetiky sa nachádzajú najmä rozličné mastičky vhodné nielen pre dospelých, ale aj deti. Nájdete v ňom však aj mnohé luxusné krémy určené pre suchú, citlivú či mastnú pleť, ktoré sú navyše aj prevenciou pred tvorbou vrások. Tieto krémy, ale aj mnohé iné konopné produkty, nájdete na stránke zdravysvet.sk.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…