Vytvorte si kuchyňu presne na mieru
Inzercia
Inzercia

Vytvorte si kuchyňu presne na mieru

Je vašim snom moderná kuchyňa, v ktorej nájdete všetko pre pohodlné varenie? Tak prečo si ho nesplniť. Kuchyne na mieru sú jediným spôsobom, ako túto miestnosť zariadiť presne podľa vašich predstáv. Spojte ich s tou najvyššou kvalitou prevedenia a vyberte si kuchynské štúdio Luxdan. V ňom nájdete výrobky renomovanej rakúskej značky Dankuchen, ktorá ponúka aj netradičné riešenia pre vaše kuchyne.

Investícia, ktorá sa vypláca

Kuchyňa je v slovenských domácnostiach zväčša centrum diania. Neslúži len na prípravu jedál, ale je aj miestom každodenných debát pri káve či posedení celej rodiny. Trávia sa tu spoločné raňajky, víkendové obedy či večere. Práve preto je dôležité, aby kuchyňa mala príjemnú atmosféru, na ktorej tvorbe sa do veľkej mieri podieľa aj jej zariadenie. To je navyše základom pre oddanú prácu každej ženy, ktorá dennodenne pripravuje pochúťky pre svojich najbližších. Investujte preto do kvalitnej kuchyne, ktorá je základom fungujúcej rodiny.

Kuchyne na mieru rátajú aj s atypickým nábytkom

Každá miestnosť je tvarovo špecifická. Kuchynské linky z hotových zostáv sa preto k daným rozvodom či priestorovej dispozícií nemusia hodiť, a preto sú nutné stavebné úpravy prinášajúce ďalšie náklady. Kuchyne na mieru sa však prispôsobia každému priestoru. Jednotlivé súčasti linky sú vyrobené a poskladané do jedného veľkého celku na základe návrhu, ktorý berie do úvahy súčasné dispozičné riešenie aj elektroinštalácie či rozvody odpadov a vody. Na želanie klienta je možné vyrobiť aj atypický nábytok do kuchyne, vďaka ktorému v nej využijete naozaj každý centimeter. Navyše si do bývania prinesiete originálny kúsok, ktorý nikde inde nenájdete.

Vstavané kuchyne bez rušivých elementov

Ak zariaďujete svoju novú kuchyňu, nemusíte behať po elektrách a zháňať spotrebiče, ktoré by sa hodili práve do vašej linky. Vstavané kuchyne vás kompletne zbavia týchto starostí. Priamo v kuchynskom štúdiu si môžete k vašej linke vybrať všetky elektrospotrebiče podľa vašich potrieb, vďaka čomu zabezpečíte ich dokonalé zakomponovanie medzi jednotlivý nábytok. Vstavané kuchyne pôsobia ako jeden súvislý celok, v ktorom nenájdete žiaden rušivý element.

Inšpirujte sa modernými riešeniami kuchýň a spolu s profesionálnymi dizajnérmi si vytvorte svoje zariadenie kuchyne presne na mieru. Stavte na kvalitu, ktorú nájdete v kuchynskom štúdiu Luxdan.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…