Profesionálne preklady až do 40 jazykov
Inzercia
Inzercia

Profesionálne preklady až do 40 jazykov

Potrebujete preklady dokumentov, úradných listín, rozličných certifikátov či potvrdení nutných pre prácu v zahraničí? Hľadáte prekladateľa, ktorý vám profesionálne preloží aj technický text? Využite služby prekladateľskej agentúry, ktorej profesionálni prekladatelia si poradia s akýmkoľvek textom až v štyridsiatich svetových jazykoch.

Odborné texty môžu byť spracované len špecializovanými prekladateľmi

Prekladateľská agentúra Specta s.r.o. vám prináša možnosť zveriť preloženie potrebných dokumentov do rúk skutočných odborníkov z danej oblasti. Disponuje širokou databázou prekladateľov, z ktorých sa každý zameriava len na konkrétnu tematiku, a preto vám akýkoľvek text spracuje do daného jazyka s maximálnou odbornosťou. Odborný preklad nemôže byť kvalitný, ak človek, ktorý ho vytvoril, nerozumie danej oblasti. Všetci prekladatelia v databáze sa preto okrem jazyka, rozumejú aj odvetviu, z ktorého texty prekladajú. Nezáleží na tom, či váš text pochádza z oblasti práva, ekonómie, marketingu či medicíny, spracovaný bude vždy v maximálnej kvalite. Agentúra sa dokonca špecializuje na technické texty z rozličných odvetví priemyslu a zabezpečuje preklady manuálov, technických dokumentácií, príručiek pre spotrebiteľa, návodov na použitie a iných technicky zameraných textov.

40 jazykov aj s možnosťou súdnych prekladov

Profesionálny preklad môže byť vyhotovený len človekom s dostatočnou praxou. V prekladateľskej agentúre preto pracujú len ľudia s minimálne 5 ročnými relevantnými skúsenosťami. Specta s.r.o. disponuje aj so zahraničnými rodenými hovorcami pre konkrétne jazyky, a preto vám dokáže vyhotoviť akýkoľvek preklad v 40 jazykoch v kombinácií so slovenčinou, češtinou, angličtinou, nemčinou, španielčinou a francúzštinou. Vo všetkých ponúkaných jazykoch je možné získať aj súdne overené preklady s okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa a môžete ich teda použiť aj na oficiálne účely.

Preklad dokumentov si môžete objednať kdekoľvek sa nachádzate prostredníctvom online objednávky, do ktorej pripojíte aj samotný text. Expresný preklad vám agentúra Specta s.r.o. dokáže zabezpečiť už do 24 hodín. Navyše, aj v prípade súdnych prekladov sa vám prispôsobí tak, aby ste ju nemuseli navštíviť osobne.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…