Spokojný zákazník sa rád vráti
Inzercia
Inzercia

Spokojný zákazník sa rád vráti

Dnes si svoj život bez auta už ani nedokážeme predstaviť, a to najmä vtedy, ak cestujeme za prácou, obchodom či svojimi klientmi. Pre niektoré firmy či podnikateľov je výhodnejšie si autá dlhodobo zapožičať než kúpiť a rovnaké to je aj vtedy, ak sa rozhodneme stráviť dovolenku v krajine, do ktorej si jednoducho svoje auto nemôžeme priviezť so sebou. O službách, ktoré požičovňa áut môže poskytnúť svojim klientom, sme sa zhovárali s obchodnou riaditeľkou požičovne áut EUROCAR, Ing. Annou Nemčekovou.

EUROCAR je jednou z tých firiem, ktoré začínali doslova od nuly. Dnes patríte medzi osvedčené a známe požičovne áut s početnou klientelou...

Začínali sme podnikať v deväťdesiatych rokoch 20. storočia ako malá živnostnícka firma, ktorá mala na začiatku pár áut. Až po roku 2000 sme sa rozhodli zmeniť svoj status na firmu s ručením obmedzeným. Od našich začiatkov sa skutočne veľa zmenilo – čo sa týka požiadaviek zo strany našich zákazníkov alebo aj našej ponuky. Vozový park sa veľmi rozšíril, predovšetkým čo sa týka počtu vozidiel, a medzi značkami, ktoré ponúkame, dominujú vozidlá značky Škoda a VW, ktoré sme si vybrali hlavne pre dobrý pomer ceny a kvality a spoľahlivý servis poskytovaný prakticky po celom území Slovenska. Každá firma má svojich zákazníkov, ktorí majú svoje špecifické požiadavky.

Ako je to v prípade EUROCARU?

Medzi našu klientelu patria predovšetkým firmy – zahraničné alebo tuzemské, ktoré na Slovensku podnikajú, ale z rozličných dôvodov je pre nich pohodlnejšie a výhodnejšie si vozidlá požičiavať, a nie kupovať. Tiež sú to jednotliví zahraniční klienti, ktorí pravidelne prichádzajú do našej krajiny alebo do tohto stredoeurópskeho regiónu za pracovnými povinnosťami letecky a tu potrebujú mať k dispozícii auto. Máme aj veľa takých zahraničných klientov, ktorí sa sem vyberú na dlhšiu dovolenku alebo stretnutie s rodinou a chcú cestovať po Slovensku a okolitých krajinách. Nie je zriedkavosťou, že sa aj títo „dovolenkoví“ vodiči k nám často vracajú i po dlhšom čase, aby si vozidlo zapožičali znova alebo si od nás objednajú autá klienti, ktorým nás odporúčali naši predchádzajúci zákazníci.

Konkurencia na trhu v rámci požičovní vozidiel je skutočne veľmi silná. Čo navyše ponúka pre svojich klientov Autopožičovňa EUROCAR?

V krátkosti by sa naša ponuka dala zhrnúť stručne a jednoducho: svojim zákazníkom ponúkame spoľahlivé služby za adekvátne ceny. Pritom každý klient, ktorý si už niekedy požičal vozidlo a mal s ním nejaký problém, presne vie, akú veľkú váhu slovo spoľahlivý v tomto prípade má. Naša služba sa nezačína a nekončí iba tým, že vodičovi odovzdáme do rúk zmluvu, kľúče a vozidlo, vieme totiž veľmi dobre, že na cestách sa môže prihodiť čokoľvek a s touto možnosťou aj rátame. Jednoducho v EUROCARE sa nestane, že sa k nám v prípade potreby klient nedovolá, a to aj v nočných hodinách, a komunikáciu vieme riešiť aj v prípade, ak klient nehovorí po slovensky. Našou devízou je skutočne seriózne jednanie a ak si u nás klient vozidlo objedná, vždy ho dostane, a to aj vtedy, ak by náhodou preferoval inú značku, než bežne požičiavame.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…