Máte zmeškaný hovor od neznámeho čísla? Zistite, kto vám volal!
Inzercia
Inzercia

Máte zmeškaný hovor od neznámeho čísla? Zistite, kto vám volal!

Dobre známa situácia: Telefón vyzváňa ako o dušu, avšak číslo, ktoré vidíte na displeji, vám nič nehovorí. Kto je ten človek na druhej strane? Nový portál tento problém rieši.

Súčasnosť je tiež nazývaná vekom techonológií. Hoci významne uľahčujú náš každodenný život a dokonca často tvoria aj významnú súčasť našich príjmov, existujú tiež prípady, kedy moderné zázraky spôsobujú viac škody ako osohu.

Anonymita, osamelosť a sociálna izolácia. To je podľa odborníkov len malá časť z odvrátenej strany dnešnej pretechnizovanej civilizácie. Smutným faktom tiež ostáva skutočnosť, že stratu súkromia pociťuje do určitej miery asi každý z nás. Predovšetkým pokiaľ sa jedná o takú nevyhnutnú pomôcku, akou je mobilný telefón.

Asi každý už zažil nasledovnú dobre známu situáciu. Telefón vyzváňa ako o dušu, avšak číslo, ktoré vidíte na displeji, vám nič nehovorí. Kto je ten človek na druhej strane? Ide o ďalší otravný telefonický prieskum alebo je to niečo skutočne dôležité? V priebehu vašich úvah otravné vyzváňanie utíchne. Ako postupovať ďalej? Zavolať späť alebo zmeškaný hovor jednoducho ignorovať?

Mnohí z nás si spomínajú na nedávny škandál, ktorý významne poznačil bezpečnosť mobilného telefonovania. Šikovní podvodníci, ktorí získali tisícky mobilných kontaktov, zanechali na telefóne zmeškaný hovor a v prípade, že účastník zavolal späť, prišiel o nemalé finančné čiastky. Aj preto máme často oprávnené obavy volať na neznáme číslo.

Netreba však vešať hlavu. Žijeme predsa v dobe, kedy sa každý problém stáva výzvou a výzva príležitosťou posunúť hranice možného. Pravdepodobne takto premýšľali tvorcovia portálu https://www.ktotam.sk, ktorý sa venuje práve tomuto pálčivému problému.

Zistiť, kto sa skrýva za záhadným zmeškaným hovorom, už nie je nič nemožné. Stačí kliknúť na portál a rýchlo zistíte, že s tajomným neznámym, ktorý vám nedá dýchať, majú problém aj mnohí iní. Na jednom mieste sa vám dostane nielen potrebná informácia o čísle, ale aj osobné skúsenosti iných s predmetným telefónnym číslom. A povedzme si pravdu, čo je vierohodnejšie ako postehy tých, ktorí sami riešili podobný problém?

Zdá sa, že dotieravým zmeškaným hovorom zo záhadných čísiel už nadobro odzvonilo. Portál KtoTam.sk, predstavuje jedinečný projekt, ktorý nielen odhalí identitu neznámeho čísla, ale poskytne vám aj také informácie, ktoré nikde inde nenájdete.

Neváhajte a navštívte túto stránku, vďaka ktorej budete aj vo svete moderných technológii pripravení na každý dotieravý telefonát.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…