Nechajte sa rozmaznávať jarou
Inzercia
Inzercia

Nechajte sa rozmaznávať jarou

Radovánky najrôznejšieho druhu dostávajú na jar zelenú. Či už holdujete športu, rodinným výletom alebo veselým grilovačkám v záhrade, heslom tejto jari je užívať si život naplno.

Pochmúrnym dňom je koniec

Mnohí z nás sa počas zimných mesiacov cítia omnoho stresovanejší a unavenejší ako v ktoromkoľvek inom období. Tieto nepríjemnosti má okrem objektívnej preťaženosti organizmu na svedomí aj samotné zimné obdobie. Krátke dni, pochmúrne počasie a chlad nedávajú priestor na dostatočné psychické a fyzické odreagovanie organizmu. Vedecké výskumy dokonca potvrdili, ako významne je pocit vyrovnanosti a šťastia previazaný s počtom slnečných dní v roku.

Keď slnko konečne vykukne

Na jar sa situácia zásadne mení. Slnečné lúče pribúdajú a všetko okolo nás sa prebúdza k životu. Jarné opekačky, prechádzky v prírode a párty s priateľmi na ktorých sa elegantné stojany na víno doslova prehýbajú pod delikátnymi špecialitami z minuloročnej úrody hrozna. Trávime podstatne viac času vonku a to sa samozrejme odráža aj na našej nálade, zdraví a celkovom fungovaní. Jednoducho sa cítime omnoho lepšie.

Jar je zmena

Jar je tiež časom experimentov a skúšania nových vecí. Okrem žien, ktoré vždy na jar bažia po najnovších módnych trendoch, vedia o tom svoje aj páni. V tomto období totiž omnoho viac dbajú o svoj výzor a špeciálne venujú pozornosť predovšetkým doplnkom pánskeho outfitu. Hovoríme najmä o pánskych hodinkách, ktoré dotvárajú dokonalý look každého muža. Ak aj vy hľadáte ten správny, svieži a kvalitný kúsok, navštívte stránku hodinarstvo.sk, na ktorej si určite vyberiete.

A čo vy? Už ste absolvovali svoju jarnú obrodu? Ak nie, tak hor sa do toho! Jar sa nám rozbehla v plnom prúde a nádherné počasie priam vyzýva na to, aby ste si život užívali plnými dúškami. Doprajte si zmenu, zažite nové dobrodružstvá, vybehnite von alebo sa jednoducho viacej rozmaznávajte. Víkend vo wellnesse, návšteva kozmetičky, alebo parádny pričesok, s ktorým razom získate vzhľad, po akom ste dlho túžili. Nezabúdajte, že čas, ktorý venujete sebe a svojím najbližším, nie je nikdy zbytočný.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…