Jar - čas obrody a motivácie
Inzercia
Inzercia

Jar - čas obrody a motivácie

Jar má svoje zvláštne čaro. V čase, kedy sa viditeľne prebúdza príroda a svet okolo nás, začíname pociťovať známy prílev novej energie. Akoby každý lúč slnečného svetla podnecoval nadšenie pustiť sa do svojej súkromnej jarnej obrody.

Motivuje nás jar?

Áno. Je to dokonca výskumne preukázané. Jarné obdobie je tým najmotivujúcejším časom z celého roka. Práve v týchto mesiacoch začíname plánovať veľké zmeny v našom živote. Či už ide o športové aktivity, nákup nového oblečenia či zmenu bývania, nie je náhoda, že väčšinu týchto aktivít podnikáme práve na jar.

Dokonca aj pokiaľ ide o záležitosti osobného rozvoja či vzdelania, jar je, zdá sa, tým pravým časom na rozširovanie horizontov. Navštevovanie kurzov cudzieho jazyka je stále populárnejším spôsobom aktívneho využívania novo nadobudnutého jarného elánu. Ak sa aj vy už dlho odhodlávate naučiť sa napríklad anglicky, práve teraz je ten správny čas. Stačí len využiť skutočne profesionálne služby a naučíme vás po anglicky rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Príprava na leto

Jar je taktiež prípravou na obľúbené letné radovánky, ku ktorým patrí jednoznačne aj dovolenka. Už dnes netrpezlivo listujeme katalógy cestovných kancelárií a horúčkovito hľadáme tú pravú destináciu pre nás a našich drahých. Okrem týchto starostí sa však často boríme ešte s jednou nepríjemnou záležitosťou. Zimné leňošenie a štedré sviatky sa bohužiaľ opäť podpísali na nejakom tom kilograme navyše. Nič však nie je stratené. Do letných mesiacov predsa len ešte ostáva nejaký ten mesiac. Neváhajte a zbavte sa nadváhy práve teraz. Jarné obdobie je jedinečnou príležitosťou na aktívne trávenie voľného času, pravidelné športovanie a zdravšie stravovanie. Určite neoľutujete. Aktívny životný štýl sa vám odvďačí nielen na vašej postave, ale aj na celkovom zdraví a dobrej nálade.

Jar je zmena

Zmena v podobe nového šatníka, účesu či sviežeho mejkapu je obľúbenou jarnou radovánkou mnohých žien. Nápadité jarné kolekcie v obchodoch nás doslova nabádajú, aby sme vykročili z tieňa pochmúrnej zimy a naplno zažiarili v okúzľujúcich farbách jari. Ako sa však hovorí, tým najkrajším doplnkom ženy bez ohľadu na ročné obdobie je prirodzený šarm. Ak chcete skutočne zažiariť, očarte krásnym úsmevom, ktorý je príťažlivejší ako hociktorý módny outfit. Presvedčte sa, že so šetrnými metódami bielenia zubov, bude čarovný úsmev vaším najkrajším jarným doplnkom.

Jar je obdobím zmien. Či už v prírode alebo v našom osobnom živote. Práve toto obdobie prináša možnosť splniť si prachom zapadnuté novoročné predsavzatia a vykročiť do ďalších dní plný energie, elánu a chuti a do života. Neváhajte a začnite ešte dnes. Nezabúdajte, že na zmenu, predovšetkým tú pozitívnu, nie je nikdy neskoro.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…