Stavajte dom s fantáziou
Inzercia
Inzercia

Stavajte dom s fantáziou

Stavba domu je často veľmi náročnou záležitosťou. Ako vyhotoviť svoje obydlie tak, aby vašej rodine dokonale vyhovovalo? Dáme vám tip, ktorý vaša rodina ocení v akomkoľvek počasí.

Myslite na spoločné chvíle

Blíži sa leto. Ortuť teplomerov, ale aj príroda okolo nás jednoznačne pripomínajú, že obľúbené ročné obdobie je doslova za dverami. Ožívajú ulice miest a aj naša záhrada jasnou rečou hovorí, že čas obľúbených grilovačiek, opekačiek a veselých posedení s našimi najdrahšími je takmer tu.

Terasa ako zážitok

Snáď všetci z nás si aspoň z času na čas doprajú nefalšovanú atmosféru slnečných letných terás vo svojom meste. Aj obyčajná káva či obľúbený drink na takomto mieste chutí akosi inak. Prečo si však jedinečný zážitok s okúzľujúcim výhľadom na čerstvom vzduchu nedopriať pravidelne? Stačí, ak si pri realizácii výstavby vášho domu či pri plánovanej rekonštrukcii necháte dostatok priestoru na jeden čarovný doplnok, ktorým je práve terasa.

Terasa dodáva domovu akési zvláštne čaro. Toto jedinečné čaro a atmosféru určite veľmi dobre poznajú všetci tí, ktorí tento doplnok majú. Je to miesto oddychu a symbol príjemných chvíľ strávených v kruhu vašich najbližších. Predstavte si, že každý deň, predtým ako vyštartujete do rušného pracovného dňa, si môžete vychutnať pokojnú rannú kávičku s jedinečným výhľadom na vaše rodinné kráľovstvo.

A najlepšie na vašich plánoch s terasou je to, že teraz ju môžete pohodlne využívať po celý rok. Stačí, ak sa zveríte do rúk našej firmy a zabezpečíme vám vyhrievanie terasy, s ktorým si príjemné chvíle môžete užívať nerušene po celý rok.

Zariaďte si terasu podľa seba

Ďalšou, predovšetkým pre naše nežné polovičky príjemnou úlohou, je terasu zariadiť nábytkom. Táto úloha je obzvlášť jednoduchá najmä vtedy, ak viete, kde kvalitné vybavenie hľadať. Jedinečné kúsky nábytku, ktoré budú ozdobou nielen vašej terasy, nájdete na stránke stolicky-stoly.sk. Či už sa rozhodnete pre drevené alebo ratanové doplnky, najdôležitejšie je, aby voľba nábytku maximálne vyhovovala vaším požiadavkám a účelu, na ktorý je terasa vyhotovená.

A ako doladiť našu oázu pokoja do dokonalosti? Siahnite po živých kvetoch, zapáľte niekoľko sviečok alebo osviežte vašu terasu obrazom. Razom môžete vašu terasu premeniť na čarovné miesto, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. Záleží len na vás aké maličkosti a doplnky budú dotvárať jedinečnú atmosféru tohto miesta. Najdôležitejšie je predsa to, aby ste sa vy a vaši drahí cítili tak, ako sa človek môže cítiť len doma.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…