Zápas hviezd odštartuje v piatok súbojom legiend
TASR
TASR

Zápas hviezd odštartuje v piatok súbojom legiend

Sobotňajší program odštartuje už o 12.30 h, keď sa diváci môžu tešiť na autogramiádu so štyrmi vybranými hráčmi Východu a Západu.

Bratislava 8. januára (TASR) - Bratislava privíta v sobotu v poradí už šiestu edíciu Zápasu hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Hokejová šou sa však začne už o deň skôr o 18.00 h, keď sa na ľade Slovnaft arény odohrá súboj legiend Česka a Slovenska s Ruskom.

Zápas hviezd KHL Foto: KHL.ru

Hlavné mesto Slovenska hostí už tradičnú exhibíciu najlepších hokejistov KHL po Moskve, Petrohrade, Minsku, Rige a Čeľabinsku. Program dvojdňového podujatia odštartujú už v piatok hokejové legendy.

V ruskom výbere sa pod trénerskou taktovkou tria Boris Michajlov, Alexandr Jakušev a Sergej Makarov predstavia napríklad Alexej Kasatonov, Vladimir Lutčenko, Sergej Gimajev, Alexej Gusarov, Helmuts Balderis, Valerij Kamenskij, Viktor Šalimov, Sergej Fiodorov, Alexej Jašin, Alexej Žamnov či Maxim Sušinskij.

Česko-slovenský tím povedú Dárius Rusnák a František Černík a zahrajú si v ňom Petr Bříza, Pavol Rybár, Ľubomír Sekeráš, Jerguš Bača, Leo Gudas, František Kučera, Pavel Richter, Ladislav Svozil, Otakar Janecký, Oldřich Válek, Vladimír Kameš, Igor Liba, Richard Zedník a bývalí Slovanisti Zdeno Cíger, Marek Uram, Richard Kapuš, Karol Rusznyák, Jozef Pethö a Ivan Dornič.

Sobotňajší program odštartuje už o 12.30 h, keď sa diváci môžu tešiť na autogramiádu so štyrmi vybranými hráčmi Východu a Západu, ktorá prebehne v priestoroch Siene slávy SZĽH. Nasledovať bude oficiálne predstavenie jednotlivých hráčov Zápasu hviezd a od 14.30 h prebehnú súťaže zručnosti - o najrýchlejšieho korčuliara, najtvrdšiu strelu a najkrajší samostatný nájazd.

Polhodinu pred samotným duelom sa na ľadovej ploche odohrá predzápasová šou, počas ktorej vystúpia viacerí slovenskí hudobní interpreti. Od 16.00 h už nastúpia na ľad aktéri exhibičného duelu. Diváci sa môžu tešiť na najväčšie hviezdy KHL Iľju Kovalčuka, Alexandra Radulova, Sandisa Ozolinša, Sergeja Moziakina, Danisa Zaripova, Brandona Bochenskeho, či trio Slovákov Milana Bartoviča, Miroslava Šatana a Marcela Hossu.

Už ste čítali?

Marek 13 rokov tvorí pár s Rómkou: Keď to zistili kamaráti,…

Odhovárali ich. Vraj ju chce ten „gadžo“ len využiť, a potom ju odkopne.…

Príšerná karanténa v Gabčíkove? Omyl, Košičanka tvrdí, že mala…

Barboru na slovenskej hranici s Rakúskom obarila správa, že musí podstúpiť karanténu v Gabčíkove.…

Slovák z Taiwanu o tom, ako si krajina poradila s vírusom: Ak…

Cestovateľ a fotograf Aleš Tvrdý opísal, ako sa s vírusom…

Muž, ktorý porazil koronavírus: Zachovajte pokoj. Závažné na…

Muž, ktorému ako prvému v Nemecku potvrdili nákazu koronavírusom,…

Slovenka žijúca v Singapure nakrútila video, ako krajina bojuje…

Ingrid vo videu uviedla 8 konkrétnych príkladov, ako štát bojuje…

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…