Slávna lyžiarka reaguje na urážky: Aj ja mám bruško a celulitídu, toto telo mi ale pomohlo dosiahnuť úžasné veci
Lucia Čížová
Lucia Čížová

Slávna lyžiarka reaguje na urážky: Aj ja mám bruško a celulitídu, toto telo mi ale pomohlo dosiahnuť úžasné veci

Americká športovkyňa Lindsey Vonnová nechala na sociálnej sieti všetkým neprajníkom jasný odkaz.

Lyžiarka reagovala na komentáre o jej postave. — Foto: TASR/AP, Instagram Lindsey Vonn

BAHAMY 27. októbra - „V poslednej dobe som zverejnila niekoľko fotiek v plavkách, čo je strašidelnejšie, ako sa zdá. Aj keď som športovkyňa, sú tu nemilosrdné komentáre a mediálne príbehy, ktoré sa ma dotýkajú a pripúšťam, že niekedy aj bolia,” napísala na Instagrame svetoznáma lyžiarka Lindsey Vonnová po tom, čo sa pod viacerými fotkami z jej dovolenky dočkala urážlivých komentárov na jej postavu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve posted quite a few swimsuit pics lately, which is scarier than it seems. Even as an athlete there are ruthless comments and media stories that tear apart my body and I admit it sometimes hurts me. I’m a normal person and sometimes I slouch, my stomach folds over, my cellulite shows on my butt, or I don’t fill out my swimsuit top just right....But, I always remember how my body has helped me achieve amazing things in my life and I am proud of how strong I am.  I’m not a size zero and that’s perfectly fine with me. One thing I can promise all of you is that I never Photoshop my photos and am proud to officially never had any plastic surgery of any kind. No Botox, no fillers, no mini surgeries. Literally nothing. I am 100% natural and 100% Lindsey. So to anyone who is feeling self conscious or down about their appearance; stay strong, stay healthy and love yourself no matter what the haters say. Special thanks to all of you who have been positive and supportive... lets keep up the culture of body positivity going! ❤️????

Príspevok, ktorý zdieľa L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Som normálny človek

Som normálny človek. Niekedy sa skláňam, takže sa mi skladá bruško, na zadku sa mi ukazuje celulitída a vrchnú časť plaviek nemám vyplnenú tak akurát. Ale vždy si pamätám, ako mi moje telo pomohlo dosiahnuť v mojom živote úžasné veci a som hrdá na to, aká silná som. Nemám veľkosť nula, a to je úplne v poriadku,” dodala čerstvo 36-ročná Američanka, ktorá skončila profesionálnu kariéru začiatkom minulého roka.

Urobila tak na Majstrovstvách sveta vo Švédsku, keď v zjazde žien obsadila tretie miesto. Ziskom bronzu sa stala najstaršou ženou, ktorá získala medailu na svetovom šampionáte (vo veku 34 rokov) a prvou pretekárkou, ktorá získala šesť medailí z majstrovstiev sveta. Okrem toho je držiteľkou zlatej a bronzovej medaily z olympiády. Na svahoch sa často stretávala aj s našou Petrou Vlhovou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Jedno, čo vám všetkým môžem sľúbiť, je, že na svoje fotografie nikdy nepoužijem Photoshop a som hrdá na to, že som nikdy oficiálne nemala ani žiadnu plastickú operáciu. Žiadny botox, žiadne výplne, žiadne mini operácie. Doslova nič. Som 100 percentne prírodná a 100 percentná Lindsey. Takže každému, kto sa cíti sebavedomý alebo naopak je nespokojný so svojím vzhľadom - zostaňte silní, zostaňte zdraví a milujte sa bez ohľadu na to, čo vaši neprajníci hovoria,” uzavrela jedna z najúspešnejších lyžiarok na svete svoj odkaz ženám.

Už ste čítali?

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…