Jackpot: Máme tajné výpočty, kedy padne opäť!
Inzercia
Inzercia

Jackpot: Máme tajné výpočty, kedy padne opäť!

Na Slovensku máme viac ako 4 200 milionárov. Ako sme mohli vidieť, ich počet sa nedávno navýšil o jedného. V októbri 2020 totižto padol Eurojackpot vo výške takmer 39 miliónov eur a získal ho tipujúci z východného Slovenska. Nás ostatných Slovákov teda zaujíma, akú šancu máme i my vyhrať a stať sa novým milionárom. Ako sa to dá zistiť?

Práve túto otázku sme položili špecialistovi na lotériové hry a pravdepodobnosti výhier. Hovoríme o manažérovi portálu Pandatip.com/sk, ktorých porfólio výsledkov hier siaha i za hranice Slovenska.

Medzi tie najznámejšie hry na Slovensku patrí Loto, Keno 10, Euromilióny a Eurojackpot od spoločnosti Tipos. Jackpot nie je možné vyhrať v hre Keno 10, avšak je tu väčšia pravdepodobnosť výhry, nakoľko losovania sú na dennej báze.

Aká je teda pravdepodobnosť jackpotu pri iných hrách?

“Pravdepodobnosť výhry Jackpotu je naozaj veľmi nízka, no nie nemožná” komentoval aktuálnu situáciu ohľadom pádu Jackpotu managér Pandatip.com/sk.

Avšak, ak ste stály hráč, bolo by veľmi užitočné, aby ste si vytvorili prehľad minimálne o frekvencií pádu jackpotu. Už spomínaný portál Pandatip poskytuje tieto prehľady ku konkrétnym hrám:

Prehľad ku hre LOTO:

Foto: https://www.pandatip.com/sk/loto-vysledky/

Prehľad ku hre EUROMILIÓNY:

Foto: https://www.pandatip.com/sk/euromiliony-vysledky/

Ako z prehľadov môžeme vidieť, pád Jackpotu v hre LOTO už presiahol priemernú dobu čakania, a teda môžeme povedať, že sa očakáva jeho pád vo veľmi blízkej dobe.

Na druhú stranu, hra EUROMILIÓNY má za sebou ešte len 79. ťahov a priemerná výhra Jackpotu je až okolo 318.teho ťahu, a teda momentálne je oveľa nižšia pravdepodobnosť vysokej výhry.

“Neberme avšak tieto dáta za garantované, prosím. Sú to iba spriemerované odhady, ktoré majú pomáhať tipujúcim sa rozhodnúť, do ktorej hry sa zapojiť v danom čase, tak aby mali čo najväčšiu šancu na Jackpot” dodáva manager projektu Pandatip.

Zdanenie výhry

Výhry v roku 2000 ešte stále podliehali zákonu, ktorý nariaďoval zdanenie. Avšak momentálne sme v situácii, kedy výhra patrí úplne celá výhercovi.

„Výhry vyplatené z lotérií prevádzkovaných národnou lotériovou spoločnosťou TIPOS podľa zákona o hazardných hrách nepodliehajú žiadnemu zdaneniu,“ zhrnul aktuálny stav hovorca TIPOS-u Rastislav Čépe.

Všetky výsledky na jednom mieste

Výsledky Loto, či Keno 10, Eurojackpot, ale i aktuálne výsledky pre hru Euromilióny nájdete buď na oficiálnej stránke, ale i na projekte Pandatip. Ak ste zmeškali losovanie predošlej hry, postačí, ak si pozriete archívne výsledky.

Nestačí si iba dobre tipnúť

Možno pre niektorých z nás nepochopiteľné, no častokrát sa stáva, že nie všetky výhry sú odovzdané. Je potrebné sa preukázať nielen občianskym preukazom, ale i potvrdením o uzatvorení stávky, čo býva najmä u starších ľudí problém. Tieto doklady si prosím uschovajte na bezpečnom mieste.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…