Viktor Vincze a Sajfa spomínajú na veľký deň. Na tento okamih ani jeden z nich nezabudne
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Viktor Vincze a Sajfa spomínajú na veľký deň. Na tento okamih ani jeden z nich nezabudne

Ich slová by si mal prečítať každý. Obľúbení moderátori zverejnili fotky a pridali vyznania, ktoré roztápajú srdcia.

Archívne zábery, manželia Vinczeovci a Cifrovci. — Foto: Instagram/viktorvincze, ds.foto, sajfa

BRATISLAVA 11. septembra - Obľúbený slovenský moderátor Matej Sajfa Cifra spomína na veľký deň. Pred štyrmi rokmi si spolu s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou povedali svoje áno. Na svadbu si zaspomínal aj známy televízny moderátor Viktor Vincze. Práve tam sa totiž začal písať jeho spoločný príbeh s Adelou.

Deň, na ktorý oba páry nikdy nezabudnú

Sajfa spomína, že keď bol na základnej škole, často sa mu snívalo, ako z horiacej školy vyniesol na rukách cez kúdole dymu a ruiny to najkrajšie dievča. „Vtedy som ešte netušil, že si to dievča raz privediem pred oltár,“ napísal obľúbený moderátor na Instagrame a dodal, že v čase, keď sníval o tomto momente, Veronika ešte nebola ani na svete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keď som bol na základnej škole často sa mi snívalo ako som z horiacej školy na rukách vyniesol cez kúdole dymu a ruiny to najkrajšie dievča v celej škole. Všetci stáli pred školou a plakali ale akonáhle ma zbadali s ňou na rukách ako vychádzam hrdinsky hlavným vchodom začali spontánne výskať a tlieskať. Vtedy som ešte netušil, že si to dievča raz privediem pred oltár... Btw. v čase keď som si išiel tento sen nebola Verča ešte ani na svete ?? Dnes je to na deň presne pred 4 rokmi čo sme manželia... Dovtedy najkrajší deň v mojom živote. Od minulého roka druhý najkrajší deň v mojom živote. #svadba #wedding #husband #wife #family #nikdynehovoržemášzlýdeň #snívajzabdela #vašelajkysúmojekrídla #love #you @veronikaostrihonova

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa),

Včera spolu s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou oslávili štyri roky manželstva. Pri tejto príležitosti napísal nádherné vyznanie aj Viktor Vincze. „Začalo sa to presne pred štyrmi rokmi. Na svadbe milénia Cifrovcov bola voľná stolička vedľa tejto dámy a dodnes som si z nej neodsadol. Milujem ťa, pani Vinczeová. Aj v dobrom, aj v zlom,“ uviedol na sociálnej sieti.

Viktor zaspomínal v júni na svadbu

Manželia Vinczeovci si povedali svoje áno 9. júna 2017 na prvej a „neverejnej“ svadbe vo Svätom Jure. Viktor po troch rokoch manželstva zverejnil fotky a pridal vyznanie, ktoré roztopilo mnohým ľuďom srdcia. „Aj po troch rokoch platí to isté. Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou, a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační,“ objasnil Viktor začiatkom júna 2020.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takto pred tromi rokmi som sa stal manželom. 9.6.2017 popoludní sme mali vo Svätom Jure našu prvú, “neverejnú” svadbu. Ráno som musel ísť naotočku do Galanty, lebo mi chýbal rodný list. Paparazzi moje prenasledovanie vzdal na výjazde z Bratislavy a medzitým Adelku skrčenú na zadnom sedadle prepašoval sused z garáže našej bytovky (ďakujeme Maťovi Mercovi). Len v kruhu najbližšej rodiny nás zosobášil v evanjelickom kostole skvelý a charizmatický Michal Koreň. Keď sme si štrngali druhým pohárom vína už ako zosobášený pár, mi prišla správa od bulvárneho fotografa zaparkovaného pred naším bratislavským bytom, či neviem kedy presne Adelka odíde z domu, lebo “máme informáciu, že okolo druhej”. ?. Večer sme sa presunuli do tomášovského kaštieľa a na druhý deň rozbehli najlepší žúr našich životov...A aj po troch rokoch platí to isté: . Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života, je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační. ❤️ #vinczeovci

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…