Konečne môžeš vyhrať všeličo možné bez hlúpych zdieľačiek a odkladania bločkov
Inzercia
Inzercia

Konečne môžeš vyhrať všeličo možné bez hlúpych zdieľačiek a odkladania bločkov

Už žiadne ukladanie bločkov, opisovanie šifier a posielanie viečok z jogurtov – inovatívna slovenská firma umožnila celému Slovensku zapojiť sa do súťaží od najväčších značiek jednoduchým oskenovaním QR kódu.

Ilustračné foto — Foto: TRIFFT

Ideš si tak po obchode, nakupuješ – keď tu zrazu zbadáš na fľaši minerálok veľký nápis „SÚŤAŽ“. „Súťaž o nové auto, záhradný bazén a 4 detské kočiariky, žrebujeme až 2000 výhier!“ Povieš si „prečo nie?“ Minerálku potrebuješ tak či tak. Autíčko k tomu by bodlo, bazén venuješ rodičom a kočiarik predáš na Bazoši.

Zaplatíš, ideš domov a natešene čítaš, čo treba spraviť:

  • Zaregistrujte sa na našej webstránke a použite svoje meno, heslo, prezývku prvého kocúra a dátum tretej svadby

  • Otvorte fľašu a pod viečkom nájdete osem-miestny kód, ktorý opíšete odzadu na web do pripraveného poľa, na ktoré nejde kliknúť

  • Všetky viečka a aj tie, ktoré vám o 20 minút rozhryzie pes si spolu s bločkom uschovajte ďalšie 3 mesiace pre prípad výhry

No... Pokladničný doklad zostal v obchode, tretia svadba je v nedohľadne a viečka si vyseparoval. Nakoniec z toho asi nič nebude.

Znie to povedome? Niet divu – spotrebiteľské súťaže neboli inovované už skoro 30 rokov. Stále si fičia na rovnako otravných mechanikách, ktoré sa nikomu nechce riešiť. A to aj v dnešnej digitálnej dobe, kedy už na všetko máme appky!

Keďže zakladateľ firmy TRIFFT, Peter „Pepso“ Horváth, je vášnivým hráčom nie len počítačových a stolných hier, fungovanie súťaží v obchodoch ho riadne hnevalo. „Nechápal som, ako môžu najväčšie značky robiť súťaže takýmto spôsobom – veď to nemôže nikoho baviť. Mal som pocit, že ich to absolútne nezaujíma,“ hovorí Pepso.

Peter „Pepso“ Horváth
Peter „Pepso“ Horváth — Foto: TRIFFT 

„Jedného dňa na technologickej konferencii som sa ale dal do reči s ľuďmi z Plzenského Prazdroja, ktorí sa spýtali, či náhodou nemáme nejaké tipy, ako robiť súťaže inak a lepšie. Najprv som netušil, či si zo mňa nerobia srandu, ale keď som zistil že nie, tak sme sa okamžite dali do reči,“ smeje sa.

Práve Plzenský Prazdroj sa v rámci svojej letnej kampane na Velkopopovický Kozel stal prvým klientom TRIFFT súťaží, do ktorých zapojenie je v porovnaní so zložitou mechanikou minulých dní smiešne jednoduché – stačí ti oskenovať si appkou TRIFFT (appku stiahneš tu) QR kód, ktorý nájdeš na každom pokladničnom doklade po nákupe v obchode Terno alebo Kraj. Ak sa na bločku nachádza produkt od Velkopopovického Kozla, si v žrebovaní o špeciálne pivné krígle v limitovanej edícii, ale aj o kartóny piva, šiltovky, otvárače, či multifunkčné nástroje na prežitie.

Skvelé je aj to, že vyhráva úplne každý – ak nemáš šťastie v žrebovaní, nevadí. Za každý sken bločku získaš súťažné body a ak ich nazbieraš dosť, vymeníš ich za zaručenú odmenu!

Foto: TRIFFT 

Kozel ale nie je jedinou súťažou, do ktorej sa môžeš zapojiť. Práve bežia súťaže aj s ďalšími známymi značkami - Diva’s, Jablčnô, Pierre Baguette či Bauli – kde spočítaná hodnota výhier presahuje tisícky €!

„Naším cieľom je mať vždy aspoň 5 – 6 paralelne bežiacich súťaží v potravinách, na čerpacích staniciach a podobných miestach, kam človek chodí často nakupovať“, hovorí Pepso. „Ľudia chodia nakupovať tak či tak a teraz z toho môžu mať super odmeny – pričom stačí len oskenovať bloček. Jednoduchšie to fakt spraviť nejde,“ dodáva s úsmevom.

Aplikáciu TRIFFT nájdeš na stiahnutie TU.

Po registrácii klikni na Súťaže a vyber si tie, čo ťa zaujímajú – v zapojených prevádzkach si už len stačí oskenovať QR kód z bločku.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…