Mikaela Shiffrinová venovala dojímavé slová nielen rodine, ale aj fanúšikom a médiám
Klaudia Fiolová
Klaudia Fiolová

Mikaela Shiffrinová venovala dojímavé slová nielen rodine, ale aj fanúšikom a médiám

Príspevok zachytáva najkrajšie rodinné okamihy v krátkom videu.

Obľúbená lyžiarka prvýkrát prehovorila verejnosti po smrti otca — Foto: Instagram/mikaelashiffrin

NEW YORK 12. februára - Obľúbená americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová prvýkrát od smrti svojho otca Jeffa prehovorila. Na Instagrame zverejnila príspevok, ktorý venovala médiám a všetkým fanúšikom. Jej dojemné slová oslovili ľudí po celom svete.

Najkrajšie rodinné momenty na videu

Úspešná športovkyňa zverejnila na svojom profile na tejto sociálnej sieti video, ktoré zachytáva tie najkrajšie rodinné momenty. Na záberoch je jej matka aj otec. Spomienkové video je dojemné a má už státisíce lajkov. Pod príspevkom sa poďakovala každému za podporu, ale aj za to, že médiá rešpektovali jej súkromie.

„Ďakujem všetkým za vašu lásku a podporu. Taktiež ďakujem za každú jednu modlitbu, objatie a milé slová, ktoré ma nesmierne dojali. Špeciálna vďaka patrí aj médiám, ktoré rešpektovali súkromie našej rodiny, a za nádherné slová, ktoré napísali o mojom milovanom otcovi,“ píše Mikaela.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We want to thank each and every one of you for the outpouring of love and support. Thank you for your prayers, for your hugs and love, and your words of encouragement that have truly touched our family to the core. To the media: our deepest gratitude for respecting our privacy and—most of all—thank you for your beautiful words about our father/husband. Your words keep us going. In lieu of flowers, we'd ask that you donate to the @usskiteam (donations.usskiandsnowboard.org) and the @alzassociation (alz.org): two non-profits that are hugely important to my family. Thank you to our family and friends for being here for us, but more importantly for being here for him. Lastly, we want to thank the Vail Valley community and the entire ski community for being so incredibly special and supportive. This sport we are so passionate about—this sport our father/husband was so passionate about—is an incredible source of healing...and the mountains offer overwhelming solace during this devastating time. We don’t know where we’ll go from here, but we know we will lean on each other and love each other more than ever. Aloha. - With Love, Mikaela, @eileenshiffrin, @taylorshiffrin and @kristioslund (Courtesy of Mikaela’s Team)

Príspevok, ktorý zdieľa Mikaela Shiffrin ⛷? (@mikaelashiffrin),

Namiesto kvetov prosí fanúšikov, aby posielali peniaze na dobročinné účely

Shiffrinová zároveň poprosila fanúšikov, aby jej neposielali kvety, ale radšej venovali peniaze dvom neziskovým organizáciám, ktoré sú pre jej rodinu veľmi dôležité.

„Ďakujem rodine a všetkým priateľom, ktorí stáli pri nás, ale čo je najdôležitejšie, že stáli pri mojom otcovi. A nakoniec by som sa chcela poďakovať komunite Vail Valley a celej lyžiarskej komunite, že nás podporovali. Práve tento šport, ktorý motivuje nielen mňa, ale motivoval aj môjho otca, je zároveň aj liekom na dušu,“ týmito dojemnými slovami uzavrela lyžiarka svoj príspevok.

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…

Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali…

Nikolas Rybár je mladý doktor s veľkou chuťou do života. Na pacientov nechce…