Spoločne za podporu slovenských výrobkov
TASR
TASR

Spoločne za podporu slovenských výrobkov

Projekt je široko koncipovaný, no prioritou je vysvetliť spotrebiteľom ako funguje ekonomika, prečo je dôležité nakupovať to, čo sa u nás vypestuje a vyrobí.

Foto: Kvalita z našich regiónov

Bratislava 25. júla (OTS) - Projekt je široko koncipovaný, no prioritou je vysvetliť spotrebiteľom ako funguje ekonomika, prečo je dôležité nakupovať to, čo sa u nás vypestuje a vyrobí. Aby sa sily spojili a súčasťou diania sa mohli naplno stať občania Slovenska, vyniklo občianske združenie KVALITA Z NAŠICH REGIÓNOV.

Občianske združenie KVALITA Z NAŠICH REGIÓNOV vzniklo z potreby zapojiť občana do hnutia, ktoré vyvolá celospoločenské nadšenie a potrebu pristupovať zodpovedne ku každodenným nákupom. Jeho cieľom je transparentnosť a upevnenie synergie vzájomného snaženia všetkých účastníkov trhu v spoločnom úsilí budovania občianskeho prístupu ku veciam verejným. Cieľom projektu a občianskeho združenia je vzdelávanie nielen spotrebiteľa, ale aj podnikateľov v rezortoch pôdohospodárstva a priemyslu. Založenie občianskeho združenia je ďalší logický krok pozitívnej podpory a rozvíjania cieľov projektu Kvalita z našich regiónov, ktorý je budovaný na princípe synergie spolupráce.

Ako sa stať členom?

Podľa platných stanov sa členom občianskeho združenia môže stať fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov a právnická osoba, ktorá súhlasí s jeho poslaním a cieľmi a má záujem podieľať sa na podpore rozvoja združenia v rámci svojich možností a v duchu cieľov združenia. V prípade fyzických osôb, bez ohľadu na štátnu príslušnosť alebo politické presvedčenie a náboženské vyznanie. Každý, kto prejaví záujem, sa môže bezplatne zaregistrovať na web stránke www.kvalitaznasichregionov.sk alebo cez aplikáciu Kvalita z našich regiónov, poprípade zaslať žiadosť o členstvo na adresu OZ KVALITA Z NAŠICH REGIÓNOV, Mišíkova 10, 811 06 Bratislava.

Aktuálne informácie o dianí v rámci projektu Kvalita z našich regiónov a tiež o občianskom združení KVALITA Z NAŠICH REGIÓNOV môžu spotrebitelia i podnikatelia sledovať na web stránke www.kvalitaznasichregionov.sk.

Už ste čítali?

Marek 13 rokov tvorí pár s Rómkou: Keď to zistili kamaráti,…

Odhovárali ich. Vraj ju chce ten „gadžo“ len využiť, a potom ju odkopne.…

Príšerná karanténa v Gabčíkove? Omyl, Košičanka tvrdí, že mala…

Barboru na slovenskej hranici s Rakúskom obarila správa, že musí podstúpiť karanténu v Gabčíkove.…

Slovák z Taiwanu o tom, ako si krajina poradila s vírusom: Ak…

Cestovateľ a fotograf Aleš Tvrdý opísal, ako sa s vírusom…

Muž, ktorý porazil koronavírus: Zachovajte pokoj. Závažné na…

Muž, ktorému ako prvému v Nemecku potvrdili nákazu koronavírusom,…

Slovenka žijúca v Singapure nakrútila video, ako krajina bojuje…

Ingrid vo videu uviedla 8 konkrétnych príkladov, ako štát bojuje…

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…