Móda v lete? Zahoďte ostych!
Inzercia
Inzercia

Móda v lete? Zahoďte ostych!

Leto nie je len časom oddychu, športu a obľúbených dovoleniek, ale aj ročným obdobím, v ktorom môžeme popustiť uzdu našej fantázii aj v oblasti módy.

Ženy všetkých vekových kategórií milujú leto. Niet sa čomu čudovať, konečne môžu nosiť obľúbené letné kúsky oblečenia, ktoré boli dlhé mesiace ukryté pod nemotornými kabátmi a dlhými svetrami.

Určite všetky z nás postrehli, že letné farby, ktorými hýri svet okolo, sa dostali aj na naše oblečenie. Obchodné výklady lákajú farebnými skvostami, jemnými materiálmi a rafinovanými letnými strihmi. Na scénu sa dostávajú vzdušné šaty, priehľadné tuniky a obľúbené tiekla všetkých farieb. Áno, presne na toto sme celú tú dlhú zimu čakali.

Okrem oblečenia všetkých druhov sa leto so svojou pozitívnou energiou objavilo aj na celom spektre obľúbených doplnkov. Ťažké a nemotorné čižmy odpočívajú v botníkoch, zatiaľ čo naše nohy rozmaznávajú štýlové topánky všetkých farieb a tvarov. Od jemných sandálikov, pohodlných žabiek, vhodných najmä na nadchádzajúce dovolenkové obdobie, cez elegantné lodičky, až po krásne balerínky, ktoré nesmú chýbať vo výbave každej ženy.

Rovnako dôležitým a neodmysliteľným kúskom pre každú z nás je kabelka. Leto je ideálne najmä pre menšie pastelové crossbody tašky z ľahkých materiálov na bežné nosenie, ale chýbať nesmie ani luxusná kabelka listového tvaru, ktorá sa stane ozdobou večerných a koktejlových šiat. Kabelky listového tvaru sú však vhodné aj na bežné nosenie či už na letnú párty alebo korzovanie po meste. Ku kabelke samozrejme nezabudnite doladiť šperky, ktoré podčiarknu celkový výraz vášho letného outfitu. Ani v prípade šperkov sa nebojte experimentovať a stavte na farby a zaujímavé ľahké materiály, ktoré pre vás nebudú v horúcich dňoch príťažou.

Ak chcete svoj letný outfit priviesť k dokonalosti, venujte pozornosť aj výberu peňaženky. Tento kúsok už dávno nepredstavuje len účelový nástroj na uloženie peňazí a bankomatových kariet, ale rovnako ako iné doplnky, aj oni podliehajú módnym trendom. Ak si neviete vybrať z veľkého množstva dostupných farieb, tvarov a materiálov, jednoznačne stavte na kvalitu, ktorú ponúkajú nesmrteľné elegantné peňaženky.

Leto nie je len časom oddychu, športu a obľúbených dovoleniek, ale aj ročným obdobím, v ktorom môžeme popustiť uzdu našej fantázii aj v oblasti módy. Zahoďte ostych, nahodte sa do farieb a užite si toto čarovné obdobie presne podľa vašich predstáv. Leto je predsa celé naše. :-)

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…