TL: Romančík bude hrať v Dukle Trenčín
TASR
TASR

TL: Romančík bude hrať v Dukle Trenčín

Urastený obranca sa na Slovensko vracia po troch rokoch strávených vo Švédsku. Klub informoval o novej posile na oficiálnej stránke.

Ilustračná fotografia. — Foto: TASR

Trenčín 15. augusta (TASR) - Slovenský hokejista Ladislav Romančík si vybojoval zmluvu v A-mužstve HK Dukla Trenčín, s ktorým sa dohodol na kontrakte pre nasledujúcu sezónu. Urastený obranca sa na Slovensko vracia po troch rokoch strávených vo Švédsku. Klub informoval o novej posile na oficiálnej stránke.

Romančík pôsobil v mládežníckych tímoch klubov Lulea HF, Södertälje SK a IF Sundsvall. Návrat na Slovensko vníma ako odrazový mostík. "Veľmi sa teším, že mám nové pôsobisko. Po troch rokoch vo Švédsku som už potreboval zmenu. Tímu chcem čo najviac pomôcť, aby sme išli čo najďalej, a tiež sa vyhrať popri skúsených hráčoch, ktorí sú tu. Pôsobenie popri nich mi môže v mojom veku len pomôcť. Verím, že získam nové skúsenosti a posuniem sa opäť ďalej," uviedol 21-ročný obranca pre klubovú stránku trenčianskej Dukly. Odchovanec skalického hokeja reprezentoval Slovensko na šampionátoch hráčov do 18 i 20 rokov.

Už ste čítali?

Policajti chceli zastaviť cestného piráta. Stačil jediný pohľad…

Policajti z Trenčína zaregistrovali auto, ktoré si to šinulo cez Trenčín…

Zomrel sovietsky hrdina, ktorý zachránil svet pred jadrovou…

Svet vzdáva hold hrdinovi, o ktorom dlhé roky nikto nevedel. Vďaka jeho rozhodnutiu…

Slovák dokáže vyrobiť topánky, ktoré vydržia celý život. V obchodoch…

Obchody sú síce plné najrôznejších topánok…

Slovenka vyrába unikátny šperk ako jediná v celej Európe. Stavíme…

Slovenka Eva Vokounová sa venuje tvorbe jedinečných šperkov. V rámci…